Sevilen Birini Kaybetmek #3

Acım ne zaman son bulacak ?

On beş yaşındaki Chad Rogers hayatında hiç bu kadar büyük bir acı çekmemişti. Aniden küçük kardeşinin ölümü ve annesi ile en yakın arkadaşı Rob’ın ölümcül yaralarıyla baş etmek zorunda kaldı. En sevdiği insanlar ölünce, yaşamaya devam etmek için bir yol bulması gerekiyordu. Ama nasıl?

Siz de Chad gibi en sevdiği insanların ani kaybıyla karşı karşıya kalan birilerini tanıyor musunuz? Yardım etmek için ne söyleyebilir ya da ne yapabilirsiniz? Şu anda en çok neye ihtiyacı var? Bu kriz zamanında belki de daha önce hiç olmadığı kadar bir arkadaşa, yani “her zaman seven bir dosta, sıkıntılı günde yanında olan bir kardeşe” ihtiyaç duyuyor (Özdeyişler 17:17).

Ed Stevvart ve Josh McDowell, gerçeği tam olarak yansıtan hikâyeler aracılığıyla, böyle bir durumla karşılaşan arkadaşlarınızın yapabilecekleriyle ilgili çok faydalı ve uygulanabilir Kutsal Kitap öğretileri sunuyor. Bu kitapla, cesaret bulmaları ve bulundukları umutsuz durumdan kurtulmaları için onlara nasıl yardım edeceğinizi öğreneceksiniz.